Други производи

Види како
Подреди по
Прикажи по страна

ГЕ 132 + Натурал

Состав: Екстракт од реиши печурка 180мг Матичен млеч 160мг Ресвератрол 100мг Ликопен 35мг Сулфорафан 25мг
€4400,00

Бронхомед 370 мл

Овој производ има лаксативно, емолиентно, експекторантно, антиинфламаторно, фитонцидно, дигестивно, антисептичко, антивирусно и друго дејство.
€409,00

Вегански готвач

Со радост во кујната и љубов кон животните
€190,00

Еликсир од диви јаболка

Дивите јаболки содржат, Витамини: Ц, Б1, Б2, А, Минерали: Калиум, Калциум, Фосфор, Железо. Постапка: добиено по пат на природна екстракција и ферментација од диви јаболка (Pirus silvestrus mill) без никакви додатоци. 100%природно.
€165,00

Комбу лајф - концентрат од комбуха 212 мл

Начин на употреба: 2-3 кафени лажици на ден. Препорачливо е половина час пред и по употребата да не се пие никаква течност.
€465,00

Магнезиум хлорид кристали 33г

Магнезиум хлорид раствор се препорачува како додаток на магнезиум, минерал кој е важен за човечкиот метаболизам и влегува во состав на коските, мускулите и нервниот систем.
€60,00

Магнезиум хлорид раствор 1000 мл

Магнезиум хлорид раствор се препорачува како додаток на магнезиум, минерал кој е важен за човечкиот метаболизам и влегува во состав на коските, мускулите и нервниот систем.
€125,00

Масло од магнезиум хлорид 50мл

Магнезиум хлорид раствор се препорачува како додаток на магнезиум, минерал кој е важен за човечкиот метаболизам и влегува во состав на коските, мускулите и нервниот систем.
€250,00

Медицинска сода бикарбона NaHCO3 Натриум бикарбонат Натриум хидроген карбонат 1кг

€228,00

Медовина 500 гр.

Поволно влијае при опстипација, ја зголемува перисталтиката, при воспаленија на слузниците на дишните органи, желудник и цревата, поволно влијае на општата здравствена состојба и имунитетот на организмот. Содржи голем број на витамини и минерали поради медот.
€409,00

Преспанска горчица 250 мл

Помага при: воспалителни состојби на стомачниот систем, гастритис, чир, недобро варење, надуеност, гасови, тумори, полипи, колитис, улцерации, хемороиди, астматични состојби, чистење на крвни садови и крвна слика од примеси и наслаги, средување на хормонален систем, зајакнување на лимфен, крвен и одбрамбен систем.
€399,00

Чај Урино-Микс 200 гр

Чајна комбинација која поволно дејствува на органите за мокрење
€299,00