RSS

Нови Производи

Алфа Липоична Киселина 50 мг 120 капсули

Алфа Липоична Киселина (АЛА) е природен универзален антиоксидант кој што организмот не го создава во доволни количини и треба да се внесува со храна или додатоци во исхраната.
0,00 ден.

Коензим Q10 100 мг 50 гел капсули

КоензимотQ10 (CoQ10)е моќна антиоксидантна материја позната како ubiquinone 10.
0,00 ден.

Труди миризлив балсамен гел

Труди миризливиот балсамен гел содржи природни екстракти и етерични масла од ниаули, мента, смрека и камилица и со негово вдишување ефективно се прочистуваат дишните патишта и на природен начин се олеснува дишењето.
298,00 ден.

Заштитна крема со цинк и пчелин восок

Труди заштитната крема со цинк и пчелин восок се препорачува за секојдневна нега при менување на пелени. Идеална е за заштита на пеленската регија од иритација, црвенило и појава на алергија од пелени и исто така помага за ублажување на овие тегоби кај децата.
199,00 ден.

Хидратантна крема со прополис

Труди хидратантната крема со прополис има извонредни хидратантни, омекнувачки и заштитни својства. Со својот состав е прилагодена на чувствителната детска кожа. Употребата на оваа крема е препорачлива при изложеност на надворешни влијанија како ветар, студен воздух и сонце кои можат да ја иритираат нежната детска кожа и да предизвикаат црвенило или рапавост.
198,00 ден.

Гел за туширање со природен мед од диви цветови

Труди кремаст гел за туширање и миење рачиња. Овој гел за туширање содржи нежни средства за чистење добиени од кокосова палма и мед кои се прикладни за хигиена на чувствителната детска кожа. Тој истовремено и пружа хранливи состојки на кожата и има смирувачки ефект.
259,00 ден.

Млечна купка со мед од цвет на портокал

Труди млечната купка содржи благи и хранливи средства за чистење добиени од кокосова палма кои не ја оштетуваат заштитната бариера на кожата, и пружаат влага и заштита и имаат висок процент на природни масла. Пх неутралниот состав е прилагоден на детската кожа и овозможува чистота и нега без иритации.
278,00 ден.

Шипка 500мг 120капсули

Екстрактот од шипка во однос на другите овошја и зеленчук е најбогат со витамин Ц.
0,00 ден.