Производи според тегоба 'маснотии'

Види како
Подреди по
Прикажи по страна

Јаболков оцет 200 мг 120 таблети

Употребата на јаболковиот оцет за слабеење датира уште од древниот Египет.
0,00 ден.

Apple Cider Vinegar 200 mg 30 tablets

Употребата на јаболковиот оцет за слабеење датира уште од древниот Египет.
0,00 ден.

Масло од ленено семе 1000 мг 100 гел капсули

Маслото од ленено семе содржи Омега-3, Омега-6 и Омега-9 есенцијални масни киселини кои се во природен идеален сооднос.
0,00 ден.

Лецитин, Келп, Б6 и Оцет 240 таблети

Оваа извонредна комбинација за слабеење содржи состојки кои го забрзуваат метаболизмот и помагаат за согорување на калориите и ослободување од вишокот на килограми, и тоа: соин лецитин, келп (морска алга богата со јод), витамин Б6 и оцет.
1.521,90 ден.