Производи според тегоба 'цинк'

Види како
Подреди по
Прикажи по страна

Масло од семки од тиква 1000 мг 100 гел капсули

Благотворното дејство на семките од тиква се должи на присуството на многу витамини, минерали, ензими, разни пектини, каротен, протеини, фитостероли, незаситени масни киселини (Омега-3 и 6), фолна киселина, витамин Е и други.
£0.00